WoW 2.4.3 addons ::: WoW TBC addons

WoW TBC addons (2.4.3)

ElkanoBuffBars
Popis Môžete si spraviť niekoľko barov a jednotlivo ich rozdeliť (napr. target buffs, target debuffs, atď, ako je na obrázku). Písmo, veľkosť, bary sa dajú upraviť.
Obrázky img img
Stiahnuť download/elkanobuffbars.rar

Link

Bejeweled
Popis Mini-hra vo wowku, posúvate farebné kocky k sebe, aby ste vytvorili trojicu. Addon tiež ukazuje ako dlho budete letieť na určité miesto.
Obrázky img img
Stiahnuť download/bejeweled.rar

Link

Aesa
Popis Addon, ktorý ukazuje CD posledných troch targetov. Targety (na tomto addone) si môžete pozerať, meniť aj počas arény.
Obrázky img img img
Stiahnuť download/aesa.rar

Link

EqCompare
Popis Addon vďaka, ktorému si môžete lahko porovnať itemy, ukážete si na nejaký item a zobrazí sa Vám item, ktorý máte na sebe a aj na ktorý ukazujete.
Obrázky img img
Stiahnuť download/eqcompare.rar

Link

SexyMap
Popis Addon, ktorý slúži na úpravu minimapy, dá zmeniť veľkosť, priehľadnosť a samozrejme aj štýl mapy (je ich tam viac). K tomuto addonu doporočujem stiahnuť addon ImprovedErrorFrame, inak Vám budú furt vyskakovať errory.
Obrázky img img
Stiahnuť download/sexymap.rar

Link

ItemRack
Popis Umožňuje rýchle výmeny jednotlivých častí oblečenia (poprípade celých setov aj pomocou klávesových skratiek), podobne ako WarDrobe.
Obrázky img
Stiahnuť download/itemrack.rar

Link

DeadlyBossMod
Popis Addon do Raidů, ukazuje co kdy jaký boss bude dělat (Demon-Normal fáze u Ilidana atd...).
Obrázky img
Stiahnuť download/deadlybossmod.rar

Link

eCastingBar
Popis Výmena blizzardského cast baru za krajší, ktorý si môžte upravovať. Plus pridané ďalšie casting bary (Target Bar, Mirror Bar a Focus Bar), ktoré si môžete voľne premiestňovať kam chcete. Príkaz /ecb
Obrázky img
Stiahnuť download/ecastingbar.rar

Link

DiamondThreatMeter
Popis Jednoduchý a přehledný addon, který vám dovolí sledovat vaše threat v partě/raidu. V addonu se dají nastavit profily pro různé účty a posty (healer, tank, dps). Velmi se také hodí zvuková + vizuální signalizace překročení tankova threatu atd ...
Obrázky img
Stiahnuť download/diamondthreatmeter.rar

Link